News

KLASA X-1

Momente argetuese me klasën X-1.
Për të larguar disi lodhjen gjatë javes, menduam të argetoheshim në ambiente të ndryshme që na e ofron Tirana në pragun e kësaj stine kaq të dashur.
Lojëra, shëtitje, shijimi i embëlsirave, ide dhe plane për argetimin e radhës, përmbyllen këtë pasdite të bukur.

Slider

Shijoni Sliderin me foto
Tags